Люрд - Чудотворне місце Богородиці у Франції

lurd.org.ua

В чому ж криються загадки оздоровлень в Люрді?

lyrd

В чому причина цих оздоровлень і де їхнє джерело? Якщо це не чуда – тоді що це є? Майже всі, хто оздоровлює в Люрді, мають одну, споріднюючи їх, прикмету. По-перше це прості люди з бідних та скромних родин. Ні один із тих людей не був багатий і не походив з вищих кіл. По-друге, після того, як хтось із них оздоровлюється, то немовби автоматично забезпечує собі імунітет на всякі інші хвороби. По-третє, всі оздоровлені мають у собі дивний спокій, та внутрішню гідність, котра з’являється від відчуття того, що їм дана милість Божа. Ніхто із них ніколи не використовує своє ім’я для самопрослави.

Колишній президент лікарської комісії в Люрді д-р Валлєт сказав так: “Ці оздоровлення не є ділами випадку, але дією всемогутньої волі, яка вислуховує відповідні молитви і тій волі [Богу] не в силі протистояти ніщо – ні

Пам’ятаючи про це, молімось більше і щиріше, просімо не багатства і достатку, а свідомої віри в правду Небесного Отця, котрий подарував нам чудовий світ і мить життя у ньому! Всього одну мить, як відкуп за щиру молитву.

Comments are closed.

Відвідувачі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог сайтів Джерело